Оплата

Для вашої зручності ми приймаємо найбільш поширені, безпечні і зручні способи оплати замовлень. Усі платежі, виконані на сайті gud.ua, проводяться із використанням технології шифрування для безпеки процедури оплати і дані вашої картки ніколи не зберігаються і не є видимими для співробітників GUD.

Для замовлень по Києву

Варіанти оплати: Visa, MasterCard, Maestro, Приват24, PayPal.

Для замовлень на території України

Варіанти оплати: післяплата, Приват24, Visa, MasterCard, Maestro, PayPal.

Для міжнародних замовлень

Варіанти оплати: PayPal, Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

Доставка

Ми надсилаємо замовлення до усіх країн світу. Після того, як ви оформили замовлення, ми проінформуємо вас щодо термінів доставки та інших питань, якщо такі виникнуть. Після відправки вашого замовлення ми передамо вам номер для відстеження посилки. Ми повідомимо вам у випадку можливих затримок доставки замовлення.

Міжнародна відправка

Усі персональні замовлення відправляються національною поштою Укрпошта. Терміни доставки залежать від країни-одержувача і способу відправки.

Міжнародні замовники несуть відповідальність за усі митні збори своєї країни при отриманні замовлення.

Відправка по Україні

Усі замовлення відправляються кур’єрською службою Нова Пошта до найбільш зручного для вас відділення протягом 2-3 робочих днів.

Доставка по Києву

Більшість замовлень доставляються протягом 1 робочого дня, якщо інше не вказане. Замовлення може бути доставлене кур’єром або надіслане до зручного для вас відділення Нової Пошти.

Вартість доставки

Для доставки по Україні кур’єрською службою Нова Пошта і міжнародних відправлень Укрпоштою вартість доставки розраховується при оформленні замовлення, виходячи із ваги посилки, способу відправлення та віддаленості адреси доставки, за тарифами поштової служби. Вартість кур’єрської доставки по Києву складає 50 грн.

*Усі оплати, що стосуються доставки замовлень, є невідшкодовуваними.